ساخت فیلم آموزشی

ساخت فیلم آموزشی

بدیهی است که هدف از ساخت فیلم آموزشی، آموزش یک حرفه، مهارت و یا مطلب علمی است. بنابراین برای ساخت فیلم آموزشی باید تدابیری را اندیشید که علاوه بر حفظ هیجان برای دیدن فیلم، مطالب به خوبی به مخاطب انتقال داده شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش ساخت فیلم آموزشی با ما در تماس باشید

نمونه کار های ساخت فیلم آموزشی

قبل
بعدی

درباره ساخت فیلم آموزشی

بدیهی است که هدف از ساخت فیلم آموزشی، آموزش یک حرفه، مهارت و یا مطلب علمی است. بنابراین برای ساخت فیلم آموزشی باید تدابیری را اندیشید که علاوه بر حفظ هیجان برای دیدن فیلم، مطالب به خوبی به مخاطب انتقال داده شود.

تهیه سناریو و فیلمنامه جذاب برای ساخت ویدیو آموزشی کاملاً متفاوت با سناریو تیزرهای تبلیغاتی، کلیپ های مستند و … می باشد. فیلمنامه باید به گونه ای باشد که مفهوم را به خوبی برساند. برای این منظور می توانید ساخت کلیپ آموزشی خود را به تیم استودیو خلاقیت ویدینو بسپارید و از نتیجه شگفت زده شوید!

چرا باید از ساخت فیلم آموزشی برای یادگیری استفاده کرد؟

ترکیب صدا و تصویر همیشه تاثیرگذاری بیشتری نسبت به سایر روش های آموزش و یادگیری داشته است. در مواقعی که شما برای آموزش یک مهارت و یا مطلب علمی از ضبط ویدیوی آموزشی کمک می گیرید، مخاطب هدف شما ارتباط بیشتری با مطالب برقرار می کند.

ترغیب مخاطب به دنبال کردن ادامه آموزش و برقراری ارتباط با محتوا، مهم ترین هدف از ساخت فیلم آموزشی می باشد. در صورتی که شما قصد دارید از تولید ویدیو آموزشی کسب درآمد داشته باشید، این موضوع بسیار مهم است که درون مخاطب خود نسبت به آموزش هایتان احساس نیاز ایجاد کنید.

مراحل ساخت فیلم آموزشی چیست؟

برای ساخت کلیپ آموزشی در ابتدا لازم است مخاطب هدف خود را شناسایی کنید و با کمی تحقیق و جستجو در رابطه با ویژگی های مشترک جامعه هدف یک سناریو برای فیلم آموزشی خود بنویسید.

در مرحله بعد وابسته به اینکه برای ساخت فیلم آموزشی مورد نظرتان لازم است جلوی دوربین قرار بگیرید یا غیره، باید دکورمحیط فیلمبرداری، نورپردازی و … را آماده کنید.

پس از ضبط تصویر و صدا نوبت به ویرایش کلیپ میرسد. برای این منظور برنامه های ویرایش زیادی وجود دارد که باتوجه به سطح حرفه ای بودن خود می توانید ار آنها استفاده کنید.

سفارش ساخت فیلم آموزشی در ویدینو

همیشه گفته اند که برای نتیجه گیری بهتر باید کار را به کاردان سپرد! اگر می خواهید ساخت ویدیو آموزشی مورد نظرتان به صورت حرفه ای انجام شود، باید از افراد مجرب در این زمینه کمک بگیرید.

شما می توانید پس از دریافت مشاوره رایگان از تیم استودیو خلاقیت ویدینو سفارش ساخت فیلم آموزشی خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش برای محتوای آموزشی شما ایده پردازی صورت می گیرد و طراحی و پیش تولید به شما ارائه می شود. در نهایت پس از تایید شما، ویدیو آموزشی نهایی تولید شده و به شما تحویل داده می شود.

لازم به ذکر است که تعرفه ساخت فیلم آموزشی با توجه به عواملی چون نوع سناریو و زمان کار در مراحل مختلف، نوع تجهیزات فیلمبرداری، جلوه های ویژه، کیفیت کار و … متفاوت است.

خانهسوالاتتماسارتباط با ما