جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

ساخت فیلم صنعتی

ساخت فیلم صنعتی

ساخت فیلم صنعتی با هدف نشان دادن مراحل انجام یک صنعت یا تولید یک محصول انجام می پذیرد. از آنجایی که قدم اول برای جذب مشتری و ترقیب ایشان به خرید محصول، کسب اعتماد آنهاست، با ساخت فیلم تبلیغاتی صنعتی می توان به این هدف رسید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش ساخت فیلم صنعتی با ما در تماس باشید

نمونه کار های ساخت فیلم صنعتی

قبلی
بعدی

درباره ساخت فیلم صنعتی

ساخت فیلم صنعتی با هدف نشان دادن مراحل انجام یک صنعت یا تولید یک محصول انجام می پذیرد. از آنجایی که قدم اول برای جذب مشتری و ترقیب ایشان به خرید محصول، کسب اعتماد آنهاست، با ساخت فیلم تبلیغاتی صنعتی می توان به این هدف رسید.

بازدید حضوری از محل تولید یک محصول سبب ایجاد اطمینان خاطر برای مشتری خواهد شد و از آنجایی که این امکان برای عموم مردم فراهم نمی باشد، تولیدکنندگان به راحتی می توانند با تولید فیلم صنعتی این امکان را برای مخاطبان خود فراهم آورند. به گونه ای که از ساخت فیلم صنعتی می توان به عنوان یکی از ابزارهای قدرتمند رد حوزه تبلیغات یاد کرد.

ساخت فیلم صنعتی چه مزایایی دارد؟

  • با نشان دادن چگونگی فرآیند تولید یک کالا، اعتماد مخاطب به دست می آید.
  • فیلم برداری صنعتی به شما کمک میکند که در ذهن ببینده ها ماندگار شوید.
  • مدت زمان فیلم صنعتی کوتاه است اما در عین حال توضیحات کاملی در رابطه با یک کسب و کار ارائه می دهد.
  • از آنجایی که افراد به تماشای ویدیو تمایل بیشتری دارند، با ساخت فیلم صنعتی بیشتر دیده خواهید شد!
  • پس از تولید فیلم صنعتی می توانید آن را در تمام پلتفرم ها و شبکه های اجتماعی نشر دهید.
  • اعتبارات و همچنین چشم اندازهای آینده خود را می توانید در این سبک فیلم بیان کنید.
  • ساخت فیلم صنعتی می تواند به عنوان واقعی ترین تبلیغ برای کسب و کار شما باشد.

مراحل ساخت فیلم صنعتی در ویدینو چیست؟

در قدم اول باید مخاطبان هدف شناسایی شده و با در نظر گرفتن ویژگی های خدمات یا کالا یک سناریو برای فیلم برداری صنعتی نگارش شود.

در مرحله بعد سناریو اولیه با مشورت شما تبدیل به یک فیلم نامه قطعی شده و براساس آن برنامه ریزی و بودجه بندی صورت می گیرد.

پس از بررسی تمام نکات و تعیین تمامی امکانات مورد نیاز مانند تعداد دوربین ها، نیاز یا عدم نیاز به تصویربرداری هوایی و … فیلم صنعتی مورد نظر تولید می شود.

در نهایت نوبت به ویرایش فیلم صنعتی می رسدو در این مرحله برش و مونتاژ فیلم برای رسیدن به یک محتوای منسجم انجام می شود. همچنین در صورت لزوم جلوه‌های بصری، گرافیکی یا انیمیشن به فیلم اضافه می شود.

تعرفه ساخت فیلم صنعتی در ویدینو چگونه است؟

تعرفه فیلمبرداری صنعتی به عوامل مختلفی هچون میزان پیچیدگی مونتاژ فیلم، استفاده از تصویربرداری هوایی، تعداد دوربین ها و تکنسین های لازم برای ساخت فیلم تبلیغاتی صنعتی، مدت زمان فیلم برداری و … بستگی دارد.

بنابراین شما می توانید برای اطلاع از تعرفه ساخت فیلم صنعتی توسط تیم حرفه ای استودیو خلاقیت ویدینو از طریق شماره 09120853410 با ما در ارتباط بوده و پس از شرح درخواست خود از تعرفه مطلع گردید.