فیلم برداری ۳۶۰ درجه

فیلم برداری ۳۶۰ درجه

فیلم برداری 360 به عنوان یکی از مدرن ترین سبک های فیلم برداری شناخته می شود که با استفاده از دوربین های مخصوص انجام شده و یک نمای جذاب از سوژه مورد نظر در تمام جهات به صورت پیوسته و همزمان به شما میدهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش فیلم برداری ۳۶۰ درجه با ما در تماس باشید

برای تماشای ویدیوی ۳۶۰ درجه روی عکس کلیک کنید

نمونه کار های فیلم برداری ۳۶۰ درجه

قبلی
بعدی

درباره فیلم برداری ۳۶۰ درجه

فیلم برداری 360 به عنوان یکی از مدرن ترین سبک های فیلم برداری شناخته می شود که با استفاده از دوربین های مخصوص انجام شده و یک نمای جذاب از سوژه مورد نظر در تمام جهات به صورت پیوسته و همزمان به شما میدهد.

با استفاده از عکس برداری و فیلم برداری 360 درجه به خوبی می توانید یک تصویر به شدت واقع گرا از محصول یا خدمت مورد نظرتان را به مخاطب ارائه دهید.

بدیهی است که ایجاد ارتباط نزدیک بین مخاطب و سوژه به دیده شدن هرچه بیشتر شما منجر می شود و این امر شما را هدفتان و سود بیشتر سوق میدهد. بنابراین اگر می خواهید از رقبای خود پیشی بگیرید نسبت به استفاده از فیلم برداری 360 تعلل نکنید!

فیلم برداری دوربین 360 چه مزیتی دارد؟

قطعاً برای شما نیز پیش آمده است که در زمان دیدن یک ویدیو خاص منتظر چرخش لنز دوربین باشید که بتوانید از جزئیات یا اتفاقات خارج از کادر کنونی مطلع شوید. فیلم برداری 360 درجه شما را از این انتظار خارج میکند!

سبک فیلم برداری 360 درجه و ویرایش آن به گونه ای است که شما به راحتی می توانید هر لحظه که بخواهید با حرکت موس تصویر را چرخانده و ناحیه مد نظر خود را تماشا کنید.

سبک فیلم برداری 360 درجه برای مخاطبان به شدت جذاب بوده و در صورت به کارگیری آن برای فیلم برداری از محصولات یا خدماتتان، نسبت به سایر رقبا از محبوبیت بالاتری برخوردار شده و شناخته تر خواهید شد.

ویژگی های فیلم برداری ۳۶۰ درجه چیست؟

  • این سبک فیلمبرداری با کیفیت 7 k انجام می شود.
  • در فیلمبرداری 360 درجه برای بیننده قابلیت چرخش موس و تماشای تمام زاویا وجود دارد.
  • در این سبک فیلمبرداری می توان بر روی تصاویر نهایی زوم کرد و جزئیات را با کیفیت زیادی مشاهده نمود.
  • در فیلمبرداری 360 درجه قابلیت اضافه کردن لایه های مختلف عکس، متن و … وجود دارد.

عکاسی 360 درجه یا فیلم برداری ۳۶۰ درجه برای چه محصول یا مکانی مناسبه؟

این روزها شاهد افزایش محبوبیت عکاسی و فیلمبرداری 360 از محصولات مختلف هستیم. اما باتوجه به نحوه انجام عکاس 360 درجه می توان نتیجه گرفت که این سبک عکاسی برای هر محصولی مناسب نمی باشد!

بنابراین قبل از اینکه در این زمینه هزینه ای صرف کنید بهتر است به خوبی با عکاسی 360 درجه از محصولات آشنا شوید. برای انجام این پروژه ها، در ابتدا محصول مورد نظر روی یک پایه ثابت و یک پایه گردان قرار داده می شود.

پس از انتخاب زاویه مناسب و کادربندی نهایی، از محصول در حین حرکت دادن پایه گردان عکس های متوالی گرفته می شود. در نهایت این عکس های متوالی از محصول با کمک برنامه های ویرایش مخصوص در کنار یکدیگر قرار گرفته و یک عکس متحرک ساخته می شود.

به همین دلیل می توان نتیجه گرفت که عکاسی و فیلم برداری 360 درجه برای محصولاتی از قبیل محصولات کروی یا مربعی، محصولات استیل یا اجسام شیشه ای مناسب نمی باشد. زیرا:

  • برخی از محصولات مانند استیل، نور را منعکس می کنند و بازتاب پذیری بالایی دارند. به همین دلیل عکاسی از آنها حتی در یک جهت دشوار است.بنابراین عکاسی از آنها در حالت 360 درجه زمان بر و البته پرهزینه است.
  • عکاسی 360 درجه از اجسامی که دارای ابعاد یکسان و مشابه هستند، همانند اجسام مربعی و کروی، کاملاً بیهوده است! زیرا این اجسام در تمامی زاویا ظاهر یکسانی دارند.
  • از آنجایی که اجسام شیشه ای در دسته جسم های تمام نما هستند، یعنی تمام بخش های آن قابل دیدن است، عکاسی 360 درجه برای آنها نا مناسب و بدون کاربرد است.

فیلم برداری 360 درجه در ویدینو چگونه است؟

همیشه گفته اند که ” کار را باید به کاردان سپرد! ” بنابراین برای کسب نتیجه مطلوب از فیلم برداری 360 درجه باید از افراد حرفه ای در این زمینه استفاده کرد. تیم حرفه ای استودیو خلاقیت ویدینو آماده خدمت رسانی در این حوزه به شما عزیزان می باشد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از تعرفه و هزینه فیلم برداری 360 درجه، مراحل سفارش و … از طریق شماره 09120853410 با ما در ارتباط بوده و مشاوره رایگان دریافت کنید.