دوره جامع موبایل‌گرافی ویدینو در آذر و دی ماه ۱۴۰۱ با حضور جمعی از هنرجویان علاقمند حوزه تولیدمحتوای ویدیویی با موبایل در محل کارخانه نوآوری آزادی و فضای اشتراکی زاویه برگزار شد.
در این دوره که در چهار جلسه آموزشی برگزار شد، هنرجویان با مباحثی همچون «کاربرد موبایل‌گرافی در کسب‌وکار»، «چاشنی‌های یک ویدیو خوب»، «آشنایی با انواع قاب تصویر»، «آشنایی با انواع تجهیزات و ساخت تجهیزات ارزان قیمت»، «بازار موبایل‌گرافی»، «ساخت ویدیو وایرال»، «استوری بورد»، «معرفی نرم‌افزارهای تصویربرداری و تدوین با موبایل»، «تدوین با آیفون»، «تدوین با اندروید»، «نورپردازی»، «فیلمبرداری»، «الگوبرداری»، «هنر حرکت»، «هایپرلپس»، «اسلوموشن» و… آشنا شدند و همزمان علاوه بر یادگیری مباحث به صورت تئوریک، تمامی مباحث همراه با تمرین عملی توسط هنرجویان برگزار شد.

در این دوره آموزشی کلیه نکات ارایه شده و فایل‌های تکمیلی و مورد نیاز برای ساخت ویدیو در گروه درسی ویژه ای در دسترس هنرجویان قرار گرفت.
در پایان دوره نیز جلسه تمرینی با حضور هنرجویان جهت تمرین و ساخت پروژه نهایی موبایل‌گرافی خود در محل کاخ سعدآباد برگزار گردید.
هنرجویان حاضر در این دوره به صورت فریلنسری و یا از سوی سازمان‌هایی همانند صدا وسیما، بانک آینده، ارتباط فردا، برند پوشاک یثنا، ستاره ایران و… حاضر شدند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *